اخبار

اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی معرفی شد

اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی معرفی شد
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتربرنامه ریزی  و آموزش های هنری  وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، سید مجتبی حسینی  معاون امور هنری در احکامی حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کامبیز روشن‌روان، سیمون آیوازیان، کیاوش صاحب نسق، احمد صدری، محمد اله یاری فومنی، مدیرکل دفترموسیقی و علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر برنامه ریزی  و آموزش های هنری را به عنوان اعضای شورای مرکزی  نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی  منصوب کرد و احکام اعضای شورا در روز یکشنبه ۲۹ مهرماه اعطا شد.

علی اکبر صفی پور، مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری گفت : امیدوارم با ادامه حضور استادان گرانقدر و با تجربه در حوزه آموزشگاه های هنری و تدریس هنر  ، گام های موثری برداشته شود و با نظارت دقیق و تخصصی شورا و بزرگواران و کارشناسان این حوزه شاهد اتفاقات  مهمی در عرصه آموزش هنر باشیم.

در ادامه سید مجتبی حسینی معاون امورهنری  با اشاره به آمار آموزشگاه های آزاد هنری گفت: در یکسال گذشته  این دفتر ، شاهد رشد مطلوب فضای آموزشی بودیم و در تمام بخش ها  با بررسی و استخراج  فرآیند های هنری، نتایجی به دست آمده است.

حسینی با تاکید بر اهمیت  نظارت برآموزش های تخصصی در تمام رشته ها وعرصه های هنری گفت: تخصص در مقوله  آموزش هنر و تعهد به هنر بسیار مهم است  و با حضور و هدایت هنرمندان و بزرگان عرصه هنر و معلمان شاخص این حوزه در شورا، امیدواریم هنرمندان  متخصص و با انگیزه ای به جامعه معرفی شوند.

معاون امور هنری درادامه گفت: در تاریخ  هم نشینی و مجالست بین اهل هنر، به روند توسعه فرهنگی و هنری جامعه کمک کرده است و وجود شما هنرمندان عزیز در شورا می تواند مشوق و چراغ راه  همه  هنرپویان و هنرآموزان باشد. 

با توجه به پایان دوره یک ساله اعضای شورای قبلی نظارت بر آموزشگاههای موسیقی، شورای جدید و به استناد ماده ۸ فصل سوم مصوبه ۴۷۷ شورایعالی انقلاب فرهنگی با موضوع ضوابط تاسیس و نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری معرفی شدند.

 

۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۳
روابط عمومی دفتر آموزش |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید