اخبار

تمدید تفاهم نامه برگزاری آزمون های کارت صلاحیت رشته موسیقی با خانه موسیقی ایران

تمدید تفاهم نامه برگزاری آزمون های کارت صلاحیت رشته موسیقی با خانه موسیقی ایران
ارائه خدمت صدور کارت صلاحیت تدریس از خدمات مصوب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که تحت نظارت دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش های هنری انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر  برنامه ریزی  و توسعه  آموزش های هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، تفاهم نامه ای بین دفتر آموزش و موسسه فرهنگی هنری خانه موسیقی برای برگزاری آزمون و صدورکارت صلاحیت تدریس در رشته موسیقی منعقد گردید. در اردیبهشت ماه 1398 از سامانه صدور کارت صلاحیت تدریس رونمایی شد و از آن زمان تا 98/7/1 (پایان مدت فاز اول تفاهم نامه)  3 آزمون در رشته موسیقی با گرایش های   تاروسه تار   ، گیتار و پیانو برای 69 متقاضی برگزار شده است.

با توجه به پایان اعتبار تفاهم نامه قبلی، در راستای ادامه فرآیند برگزاری آزمون­های متقاضیان دریافت کارت صلاحیت تدریس و برگزاری موفق چند آزمون توسط خانه موسیقی تحت نظارت این دفتر، تفاهم نامه جدیدی در مورخ دوشنبه 98/9/18 بین معاونت امور هنری و موسسه فرهنگی هنری خانه موسیقی با نظارت دفتر برنامه ­ریزی وتوسعه آموزش های هنری امضا و به مدت یکسال تمدید گردید.

متقاضیان دریافت کارت صلاحیت تدریس می­توانند به سامانه  aes.farhang.gov.ir      مراجعه و پس از مطالعه شیوه­ نامه کارت صلاحیت تدریس نسبت به ثبت نام در رشته مورد تقاضا اقدام نمایند.

۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳
روابط عمومی دفتر آموزش |

نظرات بینندگان

کیخسرو محمودی پور
۱۳۹۸/۱۱/۰۶
5
0
0

با سلام . من در سال 83 موفق به دریافت کارت صلاحیت تدریس در رشته گیتار کلاسیک از خانه موسیقی ایران شدم . الان می خوام در استانهای دیگه تدریس کنم و یکی از مسئولین ارشاد اون منطقه بمن گفته که اعتبار کارت صلاحیت تدریس من دو ساله . من می خوام بدونم که آیا این مورد درسته و یا خیر ؟ تکلیف زحمات ما چه میشه؟ آیا این درسته که مدرسینی که کارت صلاحیت تدریس ندارن و در آموزشگاههای موسیقی تدریس می کنن در اولویت باشن و ارشاد استانها پیگیری نمیکنه . لطفا راهنمایی فرمایید . با تشکر .6.11.98 . کیخسرو محمودی پور


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید