اخبار

آزمون کارت صلاحیت تدریس مربیان رشته های هنرهای تجسمی و موسیقی

آزمون کارت صلاحیت تدریس مربیان رشته های هنرهای تجسمی  و موسیقی
آزمون های متقاضیان دریافت کارت صلاحیت تدریس مربیان آموزشگاه های آزاد هنری در رشته های هنرهای تجسمی، خوشنویسی و موسیقی از راه دور و به صورت آنلاین برگزار می شود


 به گزارش روابط عمومی دفتربرنامه ریزی و توسعه آموزش های هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، آزمون های کارت صلاحیت تدریس  رشته موسیقی در گرایش سازهای زهی وزخمه ای در زیرگرایش های  تار، سه تار، دوتار، تنبور  و قوپوز با 207  متقاضی و همچنین گرایش سازهای بادی در کلیه زیر گرایش ها با 92 متقاضی از سراسر کشور توسط خانه موسیقی ایران به صورت آنلاین در حال برگزاری است .

ضمناً آزمون گرایش های سازهای کلید دار (پیانو) و آواز ( سنتی، کلاسیک و پاپ ) و تئوری موسیقی، آهنگسازی، صداسازی و سلفژ نیز در مرحله آماده سازی و  هماهنگی با  متقاضیان جهت برگزاری  آزمون های بعدی است .

همچنین آزمون متقاضیان  کارت صلاحیت تدریس  رشته هنرهای تجسمی نیز از 380 نفر متقاضی ازسراسر کشور در کلیه گرایش ها توسط موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر در مرحله هماهنگی با متقاضیان  می باشد.  

متقاضیان دریافت کارت صلاحیت تدریس می­توانند  به سامانه  aes.farhang.gov.ir   مراجعه و پس از مطالعه شیوه­ نامه کارت صلاحیت تدریس نسبت به ثبت نام در رشته مورد تقاضا اقدام نمایند.

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۰۲
روابط عمومی دفتر آموزش |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید